Ваша дитина в надійних руках

Щасливий хлопчик

ДИВОГРАЙ

ДИ  ДИТИНУ

В  ВИХОВУЄМО

О  ОСОБИСТІСТЮ

ГРАЙ  ГРАЮЧИСЬ

Дбаємо про безпеку та комфорт дітей, їх емоційне благополуччя, працюємо над формуванням позитивного ставлення до навколишнього світу.

З повагою до  інтересів  та бажань кожної дитини сприяємо розкриттю її талантів .

Здоров'я

Пріоритетний напрямок освітньо-виховної роботи – фізкультурно-оздоровчий.

Багато уваги приділяємо створенню здоров’я-збережувального середовища та формуванню валеологічного світогляду і мотивації до здорового способу життя, культури здоров’я особистості.

Спортивний зал 1 .JPG

Розвиток

Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дітей, виховують почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи за рівнем розвитку дітей.

Харчування

В нашому садочку триразове харчування  сніданок, обід і вечеря.

Страви готуються безпосередньо перед подачею на власній кухні.

Меню складається згідно рекомендованого МОЗ примірного чотиритижневого сезонного меню для організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти.

788886595_edited.jpg

Співпраця

Виховання дітей  це завжди співпраця батьків і навчального закладу.

Ми відкриті до батьків, дбаємо про їх спокій, надсилаємо фото-звіти з занять, меню та фото готових страв, а також фото яскравих і незабутніх  моментів повсякденної діяльності.

Батьки можуть розраховувати на зворотній зв'язок і підтримку наших педагогів.

Факти

Садочок відкрився в 2011 році

Розрахований на 115 дітей, 6 груп

Являється ДНЗ загального розвитку