Різноманітний і Безпечний

Територія і безпека

Закрита камерна територія у дворах житлових будинків з цілодобовою охороною, без доступу для сторонніх осіб.

Додаткові аварійні виходи з приміщення для кожної групи. Обладнане сховище для перебування під час повітряної тривоги.

Медичний пункт і його працівники слідкують за здоров'ям вихованців і завжди напоготові.

Зелень і квіти на клумбах, про які ми турботливо дбаємо, радують око в теплу пору року.

Вуличні майданчики

Кожна група має власний майданчик для прогулянок на свіжому повітрі з ігровими елементами відповідно віку.

Тіньові навіси дозволяють проводити час на вулиці за будь-якої погоди.

Пісочниці закриваються, щоб пісок для ігор завжди залишався чистим.

Спортивна зала

Надзвичайний простір і різноманіття спортивно-ігрового обладнання

Ранкова гімнастика під музику з вправами відповідно до віку

Басейн

Просторий і світлий басейн глибиною 90 см з сучасною системою очистки води і різними ігровими атрибутами, щоб заняття були цікавими і веселими.

Діти відвідують басейн двічі на тиждень.

Музична зала

Музична зала простора з високими стелями, світла. Музичний керівник та хореограф створили умови для розвитку здібностей у дошкільників мистецької діяльності.

Музичні заняття та заняття з хореографії проходять двічі на тиждень. В музичній залі відбуваються свята, розваги та показ театралізованої діяльності.

Сенсорна кімната

Сенсорна кімната оснащене обладнанням для стимуляції систем сприйняття: нюхової, тактильної, слухової, зорової, смакової та вестибулярної. Як стимулятор на органи чуття використовують звуки, світло і колір, запахи, масажні поверхні.

В сенсорній кімнаті працюють практичний психолог та соціальний педагог щодо адаптації дітей до умов дитячого садочка.

изображение_viber_2021-04-27_12-47-19.jpg
изображение_viber_2023-03-06_10-49-32-102.jpg

Вітальні

Кожна група починається з вітальні. Тут вздовж стін розміщені індивідуальні шафи для верхнього дитячого одягу, дзеркало та лави.

Всі дитячі меблі міцні, стійкі, без гострих кутів.

Спальні кімнати

В кожній групі є окрема кімната для денного сну з індивідуальними ліжечками (одноповерховими).

Перед сном спальні обов'язково провітрюються.

Діти засинають під читання казки або заспокійливу музику, а активізуватися після пробудження допомагають гімнастичні вправи.

изображение_viber_2023-03-06_10-34-06-042.jpg

Вбиральні

Вбиральні в кожній групі мають рукомийники на висоті, зручній для дітей. Туалетні кабінки з дверями, але без замків - окремо для хлопчиків і дівчат. Спеціальний душ, щоб мити ніжки в літній період.

Кожна дитина має індивідуальний рушничок.

В групах наявні ігрові та навчальні зони, а також зони відпочинку з дитячими м'якими меблями. В ігровій зоні є килим для ігр на підлозі, ігрові елементи відповідно віку. Навчальна зона - це столи (відповідно віку), за якими діти також снідають/обідають/вечеряють, дошка і телевізор для демонстрації навчально-пізнавальних матеріалів.

Також в кожній групі також є технічне приміщення для помічника(ці) вихователя.

Гортайте слайди в галереї, щоб познайомитись ближче.